OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Inka

25 lutego 2018

Adoptowana przez wspaniałą panią z Chrzanowa. Dziękujemy!

Inka, kocia piękność, która wyglądem przypomina kilkumiesięcznego kociaka – jest taka drobniutka i delikatna. Jednak okazuje się, że kicia ma już za sobą kilka a nawet kilkanaście ładnych wiosenek. Wszystkie spędzone pod gołym niebem, bez stałego schronienia. Przez wszystkie te lata Inka przeszła z pewnością wiele, gdyby potrafiła mówić na pewno opowiedziałaby nam niejedną historię. Historię o mroźnych zimach, o zamarzających łapeczkach, o głodzie, o przepędzających ją ludziach, o walce o przetrwanie. Na szczęście to wszystko Inka ma już za sobą. Jest bezpieczna, ma schronienie, ma jedzonka pod dostatkiem. Do szczęścia brakuje jej jednak bardzo wiele. Potrzebny jest człowiek który ją pokocha, zabierze do domku, przytuli, pogłaszcze.
Inka całe swoje życie spędziła na wolności dlatego szukamy dla niej domu z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 06.2006r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Inka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.