OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Imbir

26 marca 2018

Imbir to wspaniały, wrażliwy kocurek. Z jakiegoś powodu inne koty go nie akceptują. Nawet bardzo spokojne i uległe koty próbują go atakować. Prawdopodobnie Imbirek po prostu bardzo się boi a inne koty wyczuwają jego strach i próbują zdominować biednego rudzielca 🙁 Pobyt w schronisku jest dla niego wyjątkowo trudny. Pilnie szukamy domku dla tego wspaniałego kocurka, najlepiej domku bez innych kotów i z możliwością wychodzenia na dwór.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

WIRTUALNA ADOPCJA: Pan Tomasz Sołek. Dziękujemy!

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 03.2015r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Imbir” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.