OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Helenka

26 marca 2018

Adoptowana przez cudowną rodzinę z Krakowa. Dziękujemy!

Helenka trafiła do nas bardzo odwodniona, musiała długo nie jeść, jej chudziutkie, wątłe ciałko walczyło z ogromnym stanem zapalnym,z powodu licznych obrażeń. Oczy miała zapadnięte i zaropiałe, w pyszczku kicia miała krwiaka oraz liczne stłuczenia i otarcia, połamane ząbki, opuszki łapek poparzone prawdopodobnie substancją żrącą. Kicia była okropnie brudna, rany w pyszczku i na łapkach były oblepione krwią i błotem. Łapki trzeba było czyścić, odkażać i zmieniać opatrunki, pomimo silnych leków przeciwbólowych, kicia bardzo cierpiała. Po tych wszystkich bolesnych zabiegach, kicia zabrana na ręce wtulała się i mruczała. Helenka to bardzo kochana i dzielna koteczka. Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się co się stało, ale może to i lepiej nie wiedzieć i mieć nadzieję że człowiek nie miał z tym nic wspólnego 🙁 Dziś Helenka jest już zdrowa, przybrała na wadze, łapeczki się pięknie zagoiły i kicia jest w pełni sprawna. Uwielbia być noszona na rękach, wtula się w człowieka i słodko mruczy. Helenka może zamieszkać zarówno w bloku jako kotka niewychodząca, jak również w domu z możliwością wychodzenia na dwór.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 03.2007r.
umaszczenie: biało czarna
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak
Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Helenki ” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, która składa się z dwóch części, pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.