OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bonzo

20 maja 2019

Bonzo to młody i energiczny, bardzo przyjaźnie nastawiony do świata piesek. W swoim życiu nie zaznał wiele dobrego o czym świadczył długi i ciężki łańcuch jaki ciągnął za sobą idąc środkiem bardzo ruchliwej drogi. Każdy go tylko omijał, inni przepędzali z przydrożnych posesji. Od początku Bonzo był otwarty i przyjazny, ale też ostrożny, bo gdy chcieliśmy zrobić zdjęcie troszkę się wycofał, jakby się bał, że zostanie skarcony 🙁 Wystarczyło jednak ciepło się do niego odezwać i znowu przylgnął do człowieka jak przylepka choć nikogo przecież nie znał. Na szczęście to smutne życie Bonzo ma już za sobą i jest bezpieczny. Teraz chodzi na spacerki na smyczy i choć jeszcze troszkę ciągnie, to jest bardzo grzeczny i jesteśmy pewni, że wkrótce wszystkiego się nauczy. Zamknięty w boksie troszkę „płacze”, ale niczego nie gryzie, nie niszczy i po chwili się uspakaja. Tęskni. Do prawdziwego szczęścia brakuje mu kochającego opiekuna i dobrego domku. Najlepiej czułby się, gdyby mógł pobiegać w ogrodzie, ale mieszkanie w bloku z człowiekiem, który aktywnie może spędzać z nim czas, też będzie spełnieniem marzeń. Bonzo byłby doskonałym towarzyszem dla innego psiaka. Tolerancyjny, pogodny, oddany, puszysty i milusi, czeka na kogoś, kto na zawsze odmieni jego los.
Odległość w adopcji nie ma znaczenia. Bonzo bardzo dobrze znosi podróż samochodem. Zawieziemy piesia, jeśli tylko znajdziemy TEN właśnie ukochany domek.

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2016 r.
odrobaczenie: tak
komplet szczepień: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 16 kg
Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms” Adopcja Bonza” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej informacji w zakładce „wirtualna adopcja”