OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

April

20 maja 2019

April zamieszkała u cudownej rodziny z Chrzanowa. Dziękujemy!

April to kolejna ofiara ludzkiej bezduszności. Kotka niedawno rodziła, jednak do schroniska trafiła sama. Osoba oddająca kotkę poinformowała nas, że „ktoś przyszedł i zabrał wszystkie kocięta”. Mamy przeczucie, że z kociętami stało się coś złego. April też ma takie przeczucie. Jest smutna, całymi dniami leży spokojnie na posłanku. Zazwyczaj kot który trafia do schroniska jest początkowo mocno zestresowany. April nie jest. Jakby wszystko było jej już obojętne. Żal patrzyć na tą kocią piękność pogrążoną w depresji 🙁 Bardzo chcielibyśmy, żeby kicia szybko znalazła nowy domek, pełen miłości i cudownych ludzi, dzięki którym mogłaby znów poczuć radość życia.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2014r.
umaszczenie: szylkret
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja April” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.