OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bławatek

3 maja 2019

Wspaniały kocurek o oryginalnej urodzie 🙂 Bławatek trafił do schroniska w ciężkim stanie z bardzo silnym kocim katarem, na który musiał cierpieć od bardzo dawna. Nieleczona choroba doprowadziła do uszkodzenia jednego oczka Bławatka. Prawdopodobnie kocurek zupełnie nic na to oczko nie widzi, ale nie boli go ono ani w niczym nie przeszkadza. Bławatek świetnie sobie radzi, jest pełen wigoru i energii, uwielbia się bawić i zaczepiać człowieka łapkami. Straszny z niego miziak, każdy dotyk ludzkiej ręki jest dla niego powodem do mruczenia. Widać, że bardzo brakuje mu człowieka i codziennej porcji głasków. Bławatek różni się wyglądem od innych kotków, ale wierzymy w to, że ktoś dostrzeże piękno w tym wspaniałym kocurku  i zakocha się w nim bez pamięci.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2014r.
umaszczenie: czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bławatka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ