OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Benek

3 maja 2019

Adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Dąbrowy Górniczej. Dziękujemy 🙂

Benek, Benio, Basia i Bubuś to czwórka rodzeństwa znaleziona w lesie obok pustego kartonu. Ktoś bezdusznie pozbył się ich pozostawiając je na pewną śmierć. Na szczęście maluszki zostały znalezione przez wspaniałych ludzi, którzy nie przeszli obojętnie obok kociego dramatu. Kocięta są urocze, w pełni oswojone, pozwalają brać się na ręce i tulić. Uwielbiają się bawić i psocić. Może ktoś zechce przygarnąć pod swój dach taką słodką puchata kuleczkę?

Warunkiem adopcji jest kastracja kocurka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek (około 6-7 miesiąc życia).

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ur. marzec 2019
umaszczenie: biało-bure
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: nie

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Benka” oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ