OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Axel

17 listopada 2017

Axel to uroczy słodziak, kolejna ofiara ludzkiej bezduszności. Maluszek trafił do nas bardzo brudny z kurzu i z ziemi. Prawdopodobnie żył na ulicy, pozbawiony jakiejkolwiek opieki ze strony człowieka. Axel jest trochę płochliwy, dopiero poznaje co to człowiek. Takie małe kotki dosyć szybko się oswajają o ile poświęci się im dużo uwagi i miłości. Gorąco zachęcamy do adopcji tego cudownego maluszka.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 09.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Axel” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.