OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Stefcio

25 sierpnia 2017

Niestety kociaczek nie zdążył zaznać, czym jest prawdziwy, szczęśliwy dom 🙁 Odszedł za tęczowy most. W miejsce, gdzie nie ma bólu, głodu i cierpienia .

 

Kolejne kociaki nikomu niepotrzebne. Głodne, brudne i bez dachu nad głową… Już zdążyły poczuć, czym jest bezdomność. Nakarmione i zaopiekowane poczuły się bezpiecznie. Teraz do szczęścia potrzebne im są tylko własne domy. Każdy z nich potrzebuje troszkę cierpliwości. Nie są one absolutnie dzikie, dają się głaskać, ale jednak czują przed człowiekiem troszkę strachu. We własnym domu staną się szczęśliwymi miziakami.

 

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN! Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocurek

Wiek; ur  06.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Stefcio” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin