OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Biegun

10 czerwca 2017

Biegun odszedł za tęczowy most, wypełnił nasze serca smutkiem, żalem i bezsilnością 🙁 To był wspaniały, mądry pies, do samego końca mieliśmy nadzieję, że znajdzie dom, że znajdzie osobę, która go pokocha i przygarnie pod swój dach, jednak tak się nie stało. My kochaliśmy go całym sercem, ale nie mogliśmy zapewnić mu domu 🙁 serce nam pęka :(. Starość plus ogromnej wielkości guz, który po konsultacjach z weterynarzami okazał się nie operacyjny po kolei zajmował coraz większy obszar jego ciała.. 🙁 Biegaj piesku za tęczowym mostem razem z Azą, Areskiem, Florkiem i innymi 🙁

Wcześniejszy wpis:
Biegun… Cóż można dużo pisać o Biegunie, który skradł nam serca od początku. Piesek trafił do nas po tym, gdy błąkał się po ulicach, miał duże otarcie na szyi, jakby po mocno zaciśniętej obroży bądź łańcuchu.
To jeszcze nie wszystko. Piesek ma ogromnego guza w okolicy odbytu i kości kulszowej, tak dużego, że jest nieoperacyjny, będzie dożywotnio, na szczęście nie ma przerzutów, wyniki badań są dobre. A ile Biegun ma lat? Tego nikt z nas nie wie, na pewno nie jest już pierwszej młodości, będzie miał około 10lat. To kochany, przytulaśny, duży miś, którego chce się uściskać na sam widok. Nie sprawia problemów, jest grzeczny, ułożony, nie ma w sobie nawet cienia agresji.
Potrzebuje tylko ogrodu, ciepłego kąta, pełnej miski i… może Ciebie?

płeć:samiec
wiek:ur.ok.2007r.
odrobaczenie:tak
szczepienia:tak
kastracja:tak
chipowanie:tak
waga:26kg

Kontakt:
500-404-996
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Bieguna” i oddzwonimy w wolnej chwili.