OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Jola

29 maja 2022

Bardzo spokojna, pełna łagodności i miłości do człowieka koteczka szuka kochającego domu! Trafiła do nas w ciężkim stanie – wychudzona, zarobaczona, zapchlona i chora. Jej wyniki badań były bardzo kiepskie a rokowania ostrożne. Niestety została potwierdzona u niej białaczka. Kotka jest cały czas pod kontrolą weterynarza, dzięki czemu czuje się dobrze. Jednak cały czas walczymy aby jej nerki wróciły do zdrowia. Szuka domu gdzie będzie jedynym kotem lub gdzie są już koty/kot z tą chorobą.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Jola ”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2017 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: wkrótce
chipowanie: tak

Wirtualnym opiekunem Joli jest Pani Sylwia z Brzeszcz, dziękujemy!

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/