OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Tropik

5 stycznia 2024

Poznajcie Tropika – Energiczny Umysł w Zwinnym Ciele 🐕‍🦺
Hej! Mam na imię Tropik i jestem dwuletnim psem, który może być Twoim osobistym trenerem zarówno fizycznym, jak i mentalnym! Jako pies w typie rasy terier niemiecki myśliwski, mam w sobie mnóstwo energii i pasji do wszelkiego rodzaju aktywności – od długich biegów po zaawansowane gry węchowe.
Mój umysł jest zawsze głodny nowych wyzwań, więc jeśli masz w sobie ducha detektywa i szukasz partnera do wspólnych przygód, to ja jestem Twoim gościem! Uwielbiam wszelkie zadania, które pozwalają mi używać mojego nosa, więc możemy razem odkrywać świat poprzez niezliczone zabawy węchowe.
Jestem psem, który najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka – kocham ludzi i jestem do nich niezwykle łagodny. Choć inne zwierzęta nie są moją mocną stroną, z ludźmi tworzę niesamowitą więź. W domu jestem wzorowym towarzyszem – dbam o czystość i nie niszczę, rozumiem domowe zasady i chętnie się do nich dostosowuję.
Szukam kogoś, kto pokocha moją radosną energię i pomoże mi skierować ją w twórcze aktywności. Jeśli jesteś gotowy na przygodę życia z psem, który nigdy nie pozwoli Ci się nudzić, to Tropik nie może się doczekać, aby stać się częścią Twojej rodziny.
Czy jesteś gotowy na przyjęcie do swojego życia tej iskry radości i inteligencji?

płeć: samiec

wiek: 2-3 lata

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Tropik” a oddzwonimy w wolnej chwili.