OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Lucky

18 września 2022

Poznaj Lucky’ego – Twojego przyszłego najlepszego przyjaciela! 🐾✨

Lucky to pięcioletni owczarek niemiecki o złotym sercu, który szuka swojego na zawsze domu. Przez lata był wiernym towarzyszem swojej rodziny, ale z powodów, które nie mają nic wspólnego z nim, musiał się z nimi pożegnać. Trafił do schroniska, otoczony tęsknotą za domowym ciepłem, Lucky wciąż trzyma łapki skrzyżowane za cud.

Ten uroczy psiak ma wszystko, czego można oczekiwać od czworonożnego przyjaciela: jest przyjacielski, łagodny i pozbawiony agresji. Uwielbia towarzystwo innych psów i doskonale zna podstawowe komendy. Co więcej, jest w trakcie kursu szkoleniowego, więc jego nowa rodzina zyska nie tylko towarzysza, ale i dobrze wychowanego członka rodziny.

Lucky to miłośnik aktywności – spacery i wodne zabawy to jego specjalność! Uwielbia być blisko ludzi i dzielić z nimi każdą chwilę. Jego rasa, owczarek niemiecki, może dla niektórych wydawać się wyzwaniem, ale to właśnie czyni go tak wyjątkowym. Jest inteligentny, oddany i gotowy na nowe przygody.

Szukamy dla Lucky’ego domu, gdzie będzie otoczony miłością i zrozumieniem. Domu, który doceni jego lojalność i wielkie serce. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie do swojego życia psa, który odmieni je na lepsze, Lucky jest gotowy na Ciebie.

Nie pozwól, by ten wspaniały pies stracił wiarę w ludzi. Dajmy mu razem szansę na nowy rozdział. 🏡❤️

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Lucky ”

płeć: samiec
wiek: około 5 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 30kg