OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Joga

4 stycznia 2019

Joga to maleńka, ważąca ok. 10 kg psinka. Joga jeszcze nie całkiem ufa człowiekowi. Ten wyrządził jej kiedyś dużą krzywdę… Na widok człowieka, którego zna potrafi się cieszyć i chętnie idzie na spacerek. Jednak jeśli ktoś obcy podchodzi do boksu, smutne wspomnienia wracają i Joga szybko ucieka do budy. Nie ma ona jednak z sobie cienia agresji. W kochającym i spokojnym domu, bez małych dzieci na pewno szybko zaufa człowiekowi i otworzy swoje serduszko.

Wirtualnym opiekunem Jogi jest P. Alicja S, dziękujemy. <3 Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Jogi ❤️

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samica
wiek: ur. ok 2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Joga” i oddzwonimy w wolnej chwili