OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Jamal

23 kwietnia 2021

Jamal to psiak w typie północniaka, jego charakter i to jaki jest uparty upodabnia go też do łajki. Trafił do schroniska w 2018 roku, trzyletnia adopcja skończyła się powrotem do schroniska w średnim wieku… Jamal ma już około 6-7 lat, całe dzieciństwo spędził w patologicznej rodzinie trzymamy w piwnicy. Ciężko mu radzić sobie z światem, potrzebuje spokoju i cierpliwego opiekuna! Zna swoje granice, nie nadaje się do domu z małymi dziećmi czy też z większą ilością zwierząt. Dobrze odnalazłby się w domu z spokojnym psim rezydentem mieszkając z dala od miasta. Chłopak uwielbia jeździć autem, wychodzić na długie spacery! Marzy nam się dla niego dom po tylu latach nie szczęścia… Osoby zainteresowane napewno będą musiały poznać Jamala, przyjechać na spacery zapoznawcze.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Jamal”

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2015 r.
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 25 kg

Kontakt w sprawie adopcji: 692877699 (kontakt między 8, a 16)

 

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/