OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Panda

16 lutego 2021
Znaleziony na ulicy wrak psa. Noszący na sobie lata zaniedbań. . Zaniedbany, zapchlony, skołtuniony, przemarznięty i głodny.
Mieliśmy nadzieję, że lada chwila znajdzie swój nowy dom.
Niestety niedługo po przybyciu do nas zaczęły się bardzo poważne problemy zdrowotne. Pan Panda zaczął tracić przytomność… Okazało się, że w jego płucach są rozsiane zmiany. Niestety na tym etapie nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy mają one charakter zapalny, czy nowotworowy. Póki co podajemy leki, robimy inhalację i stajemy na głowie, by miał u nas wspaniała opiekę. Mimo to Panda to niezwykle sympatyczny dziadziuś który kocha wszystkich wokół, nie ma problemu z innymi psami czy kotami!

płeć: samiec
wiek: około  14 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10-13 kg


Kontakt: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Panda” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/