OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Borys

26 grudnia 2018

Bardzo grzeczny i spokojny głuchy piesek bez jednej łapki.  Neutralny w stosunku do innych psów. Maszeruje grzecznie przy człowieku, jakby chciał być jego kompanem na dobre i złe. Borysek chyba nawet nie potrafi szczekać. Większość dnia spędza w budzie z wychylonym łebkiem i czeka, aż wydarzy się coś fajnego… Na przykład człowiek przyjdzie ze smyczą i weźmie na spacer. Borysek to już nie najmłodszy psiak, ale na pewno jeszcze kilka wiosenek przed nim. W kochającym domu na pewno pokaże, jak wielkie jest jego serce. Prosimy o szansę dla Boryska.

 

Wirtualnym opiekunem Borysa jest Pani Dominika Szatkowska. ❤️

 

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2012
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 30 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576,  696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Borysa” i oddzwonimy w wolnej chwili.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ