OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Melisa

31 października 2022

Melisa to cudowna koteczka która trafiła do oddana przez swoją właścicielkę, dziewczynka jest przerażona całą sytuacją i tym że straciła dom… Meliska jak narazie jest bardzo nieśmiała, ale w nowym domu powinna bardzo szybko się oswoić. Kotka ma około 3 lat, nie ma problemu w kontakcie z kotami.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Melisa”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2019 r
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/