OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tereska

31 października 2022

Tereska to niesamowita koteczka która szuka domu! Trafiła do nas wraz z dziećmi które udało się jej odchować, teraz czas na nią aby znaleźć własnego człowieka i zostać w jego sercu na zawsze ❤️ Tereska to bardzo oswojona koteczka która lubi kontakt z człowiekiem, nie ma problemu również z kontaktem z innymi kotami. Szukamy dla tej dzielnej mamusi cudownego domu na zawsze!

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Tereska”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/