OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Genderka

27 grudnia 2017

Bardzo grzeczna i ułożona kicia, przyjaźnie nastawiona do ludzi. Bardzo lubi być głaskana i tulona, chociaż sama nie zabiega o pieszczoty. Siedzi spokojnie i czeka aż człowiek sam do niej podejdzie. Jak na swój młody wiek jest bardzo spokojna, jej ulubionym zajęciem jest wylegiwanie się na kocyku i obserwowanie świata za oknem. Genderka zaznała już wolności, szukamy więc dla niej domu z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 06.2016

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Genderka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.