OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bonifacy

27 grudnia 2017

Bonifacy to starszy aczkolwiek pełen wigoru kocurek. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, czasem bywa wręcz nachalny w swoich czułościach, wije się wokół nóg nie pozwalając postawić kroku 🙂 Jest ogromnym łakomczuchem, wszystko jest w stanie zrobić dla kawałka mięska. Jego gabaryty wskazują na to, że przyzwyczajony jest do pełnej miseczki 😉 Bonifacy trafił do nas z poszarpanymi uszkami, co świadczy o tym, że pewnie stoczył z kocurami niejedną walkę. Idealnym domem dla niego będzie zatem dom wychodzący, bez innych kocurów.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Wirtualna adopcja: Pani Agnieszka. Dziękujemy! 🙂

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2008r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Bonifacy” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.