OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Bezik

1 czerwca 2019

Bezik, Beza, Bazylia i Bianka to czwórka rodzeństwa, które trafiły do schroniska wraz ze swoją mamusią. Kotki żyły na terenie firmy, jako koty niczyje. Nie miały schronienia ani opieki. Do schroniska trafiły jako brudaski, ale na szczęście zdrowe 🙂 Teraz kiedy mają czyściutkie posłanie i zawsze pełne miseczki, pomału zmieniają się w piękne i dostojne kociaki. Z charakteru są odrobinę nieufne, ale pozwolą wziąć się na ręce i pogłaskać. Szukamy dobrych domków dla tych cudeniek.

 

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocurek

wiek: ur. ok. marzec 2019
umaszczenie: biało-bury
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: nie

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bezika” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ