OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

Pomóż zawieźć Zuzię do nowego domu…

25 lutego 2018

https://pomagam.pl/transportZuzi

W drodze do szczęścia…

Za górami, za lasami czeka na Zuzię wspaniały nowy dom. A tak naprawdę to 900 km od nas, bo w miejscowości  Hessisch-Oldendorf w Niemczech. Czeka tam na Zuzię wspaniała Pani Regina, która chce przygarnąć do siebie psinę, mimo wieku i stanu zdrowia. Jedyne wyzwanie to pokonanie łącznie 1800 km.

Najpierw żyła w „piekle”, gdzie inny pies bardzo dotkliwie ją pogryzł, czego wynikiem jest złamany ogonek… Zuzia każdego dnia czuła ogromny ból, pozostawiona bez pomocy…po prostu czekała na śmierć. Dopiero nasze inspektorki dały nadzieję na lepszy los i mimo później pory przejechały kilkadziesiąt km, by jak najszybciej pomóc Zuzi. Psina ma mieć amputację ogonka we wtorek. Potem musi przejść rekonwalescencję i będzie można ją zawieźć do nowego domku.

Jesteśmy w stanie przejechać nawet pół świata, by w końcu dać jej szczęście o jakim nigdy dotąd nie marzyła ani ona, ani my. Potrzebujemy tylko Państwa wsparcia w pokryciu kosztów paliwa. Nasze inspektorki poświęcą swój czas, by dowieźć Zuzię do jej nowego życia. Oddaliśmy tej psince miłość i szacunek. Zapewniliśmy jej spokój i ciepły kąt. Do szczęścia brakuje jej jedynie miłości własnego człowieka, który już na nią czeka.

Zuzia pojedzie do nowego domku pod koniec przyszłego tygodnia.

Za każdą złotówkę dziękujemy z całego serca!