OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

Podziękowanie dla policjantów z komendy w Wadowicach !

4 maja 2019

Święta, święta i po świętach. A jednak dla naszych inspektorów były to bardzo pracowite dni. W Poniedziałek Wielkanocny w obecnosci policji odebralismy zwierzęta z takich właśnie warunków… Właściciel i domownicy wyjechali na święta Wielkanocne, a zwierzęta zostały podobno pod doraźną opieką…
Ogromne ukłony i podziękowania należą się policjantom z KP WADOWICE: SIERŻANT DAMIAN MADEJA MATEUSZ KUPCZYK, ŁUKASZ MAŁYSA – Brawo Panowie! Policjanci wykazali się pełnym profesjonalizmem, empatią i znajomością ustawy o ochronie zwierząt. Sami odpinali przerażone zwierzęta z łańcuchów, pakowali do kontenerka maluszki z rozpadajacej się dziurawej, wiszącej komorki w stodole. Bardzo im za to dziekujemy.
W tej sprawie złożylismy już zawiadomienie do odpowiednich organów ścigania. Zwierzęta są aktualnie pod naszą opieką, ale ich dalszy los zależy od decyzji wójta. Właściciele nie chcą oddać psów – ktoś musi szczekać i pilnować kur…Czeka nas nierówna, długa walka. Trzymajcie kciuki. Może ta smutna historia będzie miała szczęśliwy finał?
Można nam pomóc drobnymi wpł
atami lub adoptując wirtualnie któregoś z odebranych przez nas czworonogów… Dziękujemy
https://pomagam.pl/wielkanocnykoszmar