OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Zuza

2 sierpnia 2018

Wspaniała miziasta koteczka. Zawsze bardzo ciekawska i odważna. Od razu przychodzi i prosi o głaski. Trafiła do nas z czwórką dzieci. Koteczka jest już po sterylizacji. Jest gotowa do adopcji. Może zamieszkać zarówno w domu wychodzącym, jak i w bloku. Zachęcamy do adopcji.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2016r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak

sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcjaZuza” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.