OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Zuszek

5 czerwca 2018

Razem ze swoimi braciszkami siedzi w schronisku już prawie pół roku… Nawet ich mama znalazła dom. A one, pogrążone w swym smutku, samotności i strachu wciąż czekają. Szukamy cierpliwego opiekuna, który zrozumie, że kot potrzebuje troszkę czasu, cierpliwości i ogrom miłości. Zuszek jest najbardziej płochliwy 🙁 Myśli, że człowiek chce zrobić krzywdę. Trzyma się na dystans. Jednak tak jak w przypadku Zeusa, Zuszek po kilku minutach człowieka w boksie troszkę się otwiera. Tylko kochający dom może go uratować 🙁 Jeśli nie znajdzie domu i stanie się dorosłym kotem, to cały świat o nim zapomni 🙁

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Zuszek i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.