OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Zezolek

26 czerwca 2017

Adoptowany przez sympatyczną panią z Katowic. Dziękujemy!

Zezolek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Jego stan był bardzo ciężki, nie wiedzieliśmy, czy uda się go odratować. Okazało się jednak, że Zezolek ma bardzo silną wolę życia. Dzielnie znosił wszystkie zabiegi, zastrzyki oraz bolesne przepłukiwania ran. Udało mu się oszukać śmierć. Dziś po wypadku zostało tylko jego urocze spojrzenie oraz lekko przechylona główka. Koteczek jest pełen energii, uwielbia zabawki – w szczególności pluszowe myszki i piłeczki z dzwoneczkiem 🙂 Zaczepia wszystkie koty, które przechodzą koło jego klatki. Ludzie niestety nie kojarzą mu się najlepiej. Przez długi czas większość ludzkich odwiedzin oznaczała dla niego zastrzyk, mycie ran…ból 🙁 Zezolek pomału nabiera zaufania do człowieka i liczy na to, że znajdzie się ktoś, kto pokocha go takiego jakim jest.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć: kocur
wiek:ur ok 05.2016
odrobaczenie:tak
sterylizacja: tak
szczepienia: tak

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji: 784-366-841

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Zezolek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

SAM_3008 SAM_3009 SAM_3011 SAM_3014 SAM_3017 SAM_3069