OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Vladimir

20 czerwca 2017

Vladimir został adoptowany przez wspaniałą panią z Pław, która kilka tygodni wcześniej adoptowała brata Vladimira, Vitalija. Kocurki są bardzo szczęśliwe, że mogą być znowu razem. Dziękujemy za tą cudowną adopcję 🙂

Vladimir trafił do schroniska wraz ze swoim braciszkiem, Vitalijem. Kociaki są wyjątkowo rozbrykane, ciekawe świata i ludzi – takie typowe kocie urwiski. Wniosą sporo życia i radości do swoich nowych domków 🙂 Kociaki są ze sobą zżyte, dlatego cudownie byłoby, gdyby znalazły wspólny dom, ale nie jest to warunkiem adopcji.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN! Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur  04.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

 

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Vladimir” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.