OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tusiek

28 lipca 2018

Bardzo tulaśny kocurek szuka domu! Czarnulek jest kuleczką miłości, którą chce obdarzyć swoich opiekunów. Kotek jest wykastrowany, łagodny i chętny do zabawy. Szybko przywiąże się do nowych właścicieli i zapewniamy, że zakochają się Państwo w jego zielonych oczkach i uroczym charakterku.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2015r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Tusiek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.