OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tosia

21 sierpnia 2021

Tak niewiele potrzeba, by całkowicie komuś zaufała. Kiedyś była kotem wolno żyjącym. Niestety ale Tosia niedawno przeszła amputacje przedniej łapy z powodu bolesnego złamania ,  z tego powodu nie może już wrócić na wolność. Z resztą to nie jest całkowicie dziki kot. W schronisku zrobiła ogromny postęp, podchodzi do nas, gdy rozdajemy jedzenie, nie ucieka, gdy się zbliżamy. Jednak wiemy, że tylko w domu ten postęp może być jeszcze większy i kicia stanie się kompanem do przytulania.

Kotka szuka domu niewychodzącego.

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie okien / balkonu.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2017 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 692877699 (Prosimy, aby w sprawie adopcji kontaktować się między 8, a 16)

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/