OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tobi

25 kwietnia 2020

Tobi został adoptowany przez rodzinę z Andrychowa, dziękujemy.

 

Właściwie to powinien się nazywać Wesołek albo Przytulak. Bo  to niesamowicie radosny, wiecznie uśmiechnięty i przyjacielski piesek, który potrafi merdać ogonkiem przez cały czas, jak widzi człowieka. Wciska nosek w człowieka i mocno się przytula. Nadaje się do domu z dziećmi. Dobrze dogaduje się z psami, niestety nie znamy stosunku do kotów. Zasługuje na najlepszy domek na świecie. Taki, w którym będzie członkiem rodziny, bo niestety jego życie nie było do tej pory kolorowe… Krótki łańcuch i stara buda to wszystko, co miał. Mamy nadzieję, że szybko ktoś znajdzie miejsce w domu i sercu dla tego cudownego psa.

płeć: samiec
wiek: 3 lata
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Tobi” i oddzwonimy w wolnej chwili.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ