OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tina

29 kwietnia 2023

Tina to cudowna, bardzo przyjacielska i wesoła suczka w wieku około 7 lat. Niestety sytuacja życiowa jej rodziny spowodowała że Tina znalazła się w schronisku… Bardzo mocno przeżywa pobyt tutaj, co mamy nadzieje nie potrwa długo. Tinka uwielbia się bawić, czasem biegając jak szczeniak zapomina że jest właśnie w schronisku. Uwielbia biegać i skakać z człowiekiem, w porównaniu do innych psów z którymi się dogaduje jednak ich towarzystwo nie jest jej bardzo potrzebne. Tina nadaje się do zamieszkania zarówno w bloku jak i w domu z ogródkiem. Ładnie zachowuje czystość i grzecznie chodzi na smyczy.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Tina”

 

płeć: samica
wiek: 7 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: wkrótce
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/