OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Teofil

21 sierpnia 2022

Teofil trafił do Nas jako 2 miesięczne kocie, za chwile minie rok odkąd mieszka w schronisku. Urodził się wraz z swoim rodzeństwem w piwnicy jednej z bloków. Od urodzenia był uczony przez swoją matkę aby człowieka unikać jak ognia. Niestety w warunkach schroniskowych ciężko aby zmienił to podejście. Na ten moment jest ciekawy ludzi, gdy rozdajemy jedzenie podchodzi pod Nasze nogi. Jednak nie pozwoli się dotknąć. Na pewno w nowym domu przekona się do ludzi, będzie potrzebował do tego czasu i kociego towarzystwa więc ważne aby znalazł dom gdzie jest już jakiś kot lub poszedł do domu z innym NAszym kociakiem.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 05.2022 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienie przeciw chorobom zakaźnym: tak
chipowanie: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 692877699

Kontakt między 8, a 16. W razie gdybyśmy nie odbierali telefonu, prosimy napisać smsa o treści „adopcja Teofil”.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/