OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Szarik

2 lutego 2019

Szarik został adoptowany, dziękujemy. 🙂

Szarik to cudowny pies o wspaniałym sercu, całe życie spędził w kochającym i przytulnym domu u boku swojej właścicielki. Jednak życie nie jest łatwe i pisze dla każdego inny scenariusz… Niestety dla Szarika i jego właścicieli nie był to miły scenariusz. Jego Pani trafiła do hospicjum a Szarik? Do schroniska… 🙁 Niestety nie miał kto się zająć pieskiem i trafił on w jedno z najgorszych miejsc gdzie mógł za schroniskowe kraty. Pierwsze dni Szarik nie chciał jeść i wychodzić na spacer, teraz jest już trochę lepiej jednak cały czas trzęsie się z strachu i swoimi smutnymi oczami wypatruje swojego człowieka. Jest malutki i dobrze dogaduje się z innymi psami.

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji  Szarika❤️

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2012
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Szarika” i oddzwonimy w wolnej chwili.