OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Suzi

13 sierpnia 2020

Suzi to dziewczynka z ciężką przeszłością, która dość mocno się na niej odbiła. Potrzebuje cierpliwego opiekuna, który poświęci kilka przyjazdów, aby Suzi mogła go poznać 🙂 Wychowała się w domu z dziećmi, więc nie powinna być wobec nich agresywna, jednak potrzebuje dość sporo spokoju ze strony człowieka, dlatego dom bez malutkich dzieci mógłby być lepszą opcją. Dziewczynka dogaduje się z niektórymi psami, więc w przypadku adopcji do innego psiaka, konieczne będą spacery zapoznawcze 😉 Oprócz tego Suzi po zaufaniu to naprawdę kochana suczka. Spacerki sprawiają jej naprawdę wielką przyjemność i przy odpowiedniej pracy na pewno wyciszają. To suczka, którą po prostu jeszcze wielu rzeczy trzeba nauczyć, ale obiecujemy, że dla takiego członka rodziny naprawdę warto! Suzi ma około 2 lata i sięga mniej do kolan, została oddana z powodu lęku separacyjnego. Pozostawiona sama w domu wyła… To jeszcze dziecko, więc wielu rzeczy po prostu musi się nauczyć.

płeć: samica
wiek: 2 lata
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Suzi ” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ