OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Sparky

1 maja 2017

Adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Tychów 🙂 Dziękujemy 🙂
Wcześniejszy wpis:
Sparky, Mela i Bąbel to trzy psiaki uratowane rezem z czterema innymi przez naszych inspektorów. Pieski pozostawione same sobie na opuszczonej posesji w rażących warunkach bytowania i niechlujstwa. Bez dostępu do wody i jedzenia.

Wszystkie psiaki zostały zabrane do ciepłego miejsca, odpchlone, odrobaczone, zaszczepione i przede wszystkim porządnie odkarmione. Każdy z tych psiaków był bardzo wylękniony. Po cieżkiej pracy naszych pracowników i wolontariuszy okazało się, że Sparky jest wesolutkim , bardzo ciekawskim i przyjacielskim psiakiem, który tak jak wszystkie pozostałe dopiero poznaje człowieka z dobrej strony. Polubił spacery i kontakt z człowiekiem. Uratowane pieski już nie muszą się martwić o jedzenie i ciepłe posłanie. Już przede wszystkim nie muszą bać się człowieka, który do tej pory nie kojarzył się z czymś dobrym. Mamy nadzieję, że ktoś pokocha Sparkiego i otworzy mu drzwi do lepszego, pięknego świata… bez bólu, głodu i strachu, za to ze szczęściem i miłością ze strony ukochanego człowieka.

O interwencji naszych inspektorów można poczytać tutaj -> http://otozanimalsoswiecim.pl/aktualnosci/7-uratowanych-istnien/

płeć:samiec
odrobaczenie:tak
sterylizacja: tak
szczepienia:tak
chipowanie:tak

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel kontakt. 500-404-996

Jeśli nie będziemy mogli odebrać telefonu, prosimy o sms o treści „adopcja Sparky”, oddzwonimy w wolnej chwili.