OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Scarlet

1 maja 2018

Ta piękna, młoda kotka potrafi zaczarować każdego, swoim spojrzeniem. Jest urocza, pełna wdzięku i bardzo zabiega o kontakt z człowiekiem. Wyciąga łapeczki do przytulania, łasi się, ociera główką. Potrafi być wspaniałą przyjazną kotką, jednak ma też swój charakterek i jeśli coś jej się nie spodoba oznajmia to ostrzegawczym miałknięciem. Jeśli tylko ktoś zna się na kotach i na ich psychice i będzie potrafił uszanować to, że kot nie zawsze musi mieć ochotę na przytulanki, znajdzie w Scarlet prawdziwą przyjaciółkę.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 07.2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Scarlet” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.