OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Saper

26 grudnia 2017

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Suchej Beskidzkiej. Dziękujemy!

Saper i Simon trafiły do nas jako małe kocięta, wraz z piątką swojego rodzeństwa: Solą, Stefcią, Szamanem, Suri i Sante. Rodzeństwo miało więcej szczęścia, kociaki widocznie były ładniejsze, bardziej ufne, potrafiły się lepiej zaprezentować. Saper i Simon oglądali jak po kolei ich rodzeństwo zostaje zabierane przez uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi. Ich jednak nie zabrał nikt. Nikt nawet nie zwraca na nich uwagi, są płochliwe, zwykłe biało- bure i na dodatek urosły już całkiem duże.
Człowieku, jeśli będziesz odwiedzał naszą kociarnię, zwróć uwagę na koty w pierwszym boksie. Daj im szansę, one bardzo potrzebują ciepła i miłości.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Adopcja wirtualna: Pani Barbara z Oświęcimia. Dziękujemy!

 

Płeć: kocur
Wiek: ur 04.2017
Rasa: europejska
Odrobaczenie/odpchlenie: tak
Szczepienie: nie
Sterylizacja/kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Saper” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.