OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Ryś

26 grudnia 2022

Ryś to kolejny kot, który całe swoje życie był bezdomny i mieszkał na ulicy. Wprawdzie miał ludzi, którzy do dokarmiali, ale niestety nigdy nie poczuł czym jest kochający i ciepły dom…

Trafił do nas z silną kulawizną na tylną łapkę, bardzo chorymi uszami i chorymi zębami. Okazało się, że w stawie kolanowym prawym są bardzo silne zwyrodnienia, a w łapce lewej zmiany kostne w paluszkach. Udało się mu pomóc, ale nie da się go całkowicie wyleczyć. Dlatego nowy opiekun musi być świadomy jego stanu zdrowia. Na ten moment nie wykazuje on żadnych objawów, ale może to się zmienić wraz z biegiem czasu.

Ryś jest wspaniałym kotem, który bardzo mocno potrzebuje bliskości człowieka. Nie przepada za innymi kotami, więc szuka domu jako koci indywidualista.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Ryś”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 2012 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/