OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rudi

27 lipca 2017

Koteczka adoptowana przez naszą wspaniałą inspektorkę 🙂

Piękna, dostojna i niesamowicie kochana kotka szuka nowego domu! Oddana po tylu latach wierności i oddania. Właściwie to zamiarem jej byłych właścicieli było wyrzucenie jej do lasu… Uratowana przez naszą inspektorkę. Rudi ma ok. 9 lat. To bardzo grzeczna i bezproblemowa kotka. Nie jest nachalna i zawsze cierpliwie czeka, aż to człowiek podejdzie i wytuli ją z całego serca. Kotka wychowywała się z pieskiem.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

 

Płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2008r.
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
sterylizacja / kastracja: tak
szczepienia: tak

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji: 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Rudi” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.