OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Róża

18 listopada 2017

Adoptowana przez super rodzinkę z Zabrza 🙂

Róża trafiła do nas po śmierci swojego właściciela,razem ze swoim psim towarzyszem Reksem. Sunia jest młodziutka, bardzo energiczna, żywiołowa, rozmerdana, wita się, skacze i rozdaje buziaki. Trzeba troszkę nad nią popracować, poprzedni właściciel nie poświęcał jej zbyt wiele czasu. Delikatnie mówiąc nie jest nauczona dobrych manier 🙂 ale jak wiadomo te psy są bardzo pojętne, szybko i chętnie się uczą, a to przecież tak naprawdę jeszcze psie dziecko. Przy odrobinie dobrej woli, w niedługim czasie z Róży może wyrosnąć prawdziwa psia dama. Sunia nie wykazuje ciania agresji w stosunku do ludzi i innych piesków.
Wszystko byłoby idealnie, taki piękny pies raz dwa znalazłby nowy dom…. ale życie nie jest, jak bajka niestety  🙁 Sunia posiada dodatkowy kręg 8 w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, przez co Róża tylne łapki stawia w kształcie litery X. Skutkiem tego jest obciążenie przednich łapek. Sunia do końca życie wymaga podawania suplementów zawierających Chondroityny i glukozaminy oraz musi być pod stałym okiem lekarza weterynarii. Wierzymy, że mimo to znajdzie się jakiś miłośnik rasy, który postawi podarować wspaniały życie Róży. 

Z racji dotychczasowego trybu życia i jako że Róża jest psem w typie rasy owczarek niemiecki, a ta rasa jest rasą psów użytkowych, pracujących, suka nie zostanie wydana do bloku.

płeć: samica
wiek: ur. ok. 03.2017
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt:  691-485-682 ;  500 -404 -996 ; 698-024-633
Wolontariusze, którzy również udzielą informacji dotyczących psa: 604-454-166, 880-289-576, 692-111-000

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu,prosimy wysłać sms o treści „adopcja Róża”i oddzwonimy, gdy tylko będzie taka możliwość.