OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rogal

3 stycznia 2020

Rogal został adoptowany przez rodzinę z Wadowic, dziękujemy. 🙂

 

Jest sobie w schronisku taki pies… Taki, któremu na starcie się w życiu nie powiodło… Taki , na którego nikt nie zwraca większej uwagi… Ale właściwie dlaczego? Skoro to chodzący psi anioł, taki cierpliwy, przyjazny, towarzyski. To anioł, który potrzebuje tak naprawdę jedynie miłości. Rogal mieszka już w drugim schronisku… Znaleźliśmy go błąkającego się po ulicy. Nie wiemy ile wcześniej miał „domów”, ale jego kruche serduszko znów zawiódł człowiek… Czy znajdzie się gdzieś miejsce dla tego przepełnionego miłością, wpatrzonego w człowieka psiego aniołka? Rogal ma około 5 lat, kocha ludzi, dzieci i wszystko, co znajduje wokół niego. W tym wszystkim jest taki zwyczajny… Co tylko odbiera mu szanse na znalezienie swojego człowieka. Jesteśmy w nim tak bardzo zakochani, że pokażemy światu, jaki to cudowny psiak i końcu znajdziemy wymarzony dom !

płeć: samiec
wiek: ur.ok.2015r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692 877 699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać prosimy o sms „adopcja Rogal” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ