OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pola

21 czerwca 2018

Znalazła domek 🙂 dziękujemy

Pola, Popaj, Pepe i Pepsi kocięta które przyszły na świat w starym wiadrze po farbie. Ich bezdomna matka szukała dla nich najlepszego schronienia. Wybrała wiadro, ponieważ, przepędzana non stop przez ludzi, nie potrafiła znaleźć lepszego miejsca. Pomimo ciężkich warunków, w którym przyszło im dorastać, kocięta wyrosły na silne i zdrowe mruczki. Są już w pełni samodzielne, oswojone i gotowe na nowe domki, których wyglądają z nadzieją.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka
Wiek; ur 04.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Pola” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.