OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Paulinka

14 kwietnia 2022

Paulinka to młodziutka około dwuletnia koteczka. W schronisku nieco wystraszona jednak w nowym domu bardzo szybko powinna oswoić się z nowym życiem. Przed nią jeszcze wiele lat które mamy nadzieje spędzi u boku kochającej rodziny! Paulinka bez problemu dogaduje się z innymi kotami.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Paulinka ”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2020 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/