OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pablo

4 stycznia 2020

Pablo został adoptowany przez rodzinę z Oświęcimia, dziękujemy. 🙂

 

 

Dostojny, piękny owczarek szuka swojego domu! Całe życie trzymany w malutkim kojcu… Miał być zabawką dla dziecka. Mimo przeszłości, nie stracił miłości do człowieka i wciąż jest łagodnym, kochanym i wesołym psem. Jak na owczarka przystało, ma on mnóstwo energi i potrzebuje pracować z człowiekiem. Na pewno nie będzie szcześliwy zamknięty w kojcu, czy puszczony samopas na ogród. Chcemy, by zamieszkał w domu, obok człowieka i stał się w końcu prawowitym członkiem rodziny.

płeć: samiec
wiek: ur.ok.2017r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 30 kg

Kontakt: 880-289-576, 696-321-132, 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać prosimy o sms „adopcja Pablo” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ