OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Oluś

10 sierpnia 2017

Oluś trafił do schroniska latem 2017 roku jako małe kocię. Co roku do naszego schroniska trafia kilkaset kociąt. Zdecydowana większość znajduje swoje domki, ale zawsze zostaje garstka pechowców, których po prostu nikt nie chciał adoptować. Oluś, jest wśród nich. Nie znalazł domku, dla niego zabrakło miejsca 🙁 Dorósł, nie jest już kocięciem, jest płochliwy, rzadko odważy się, żeby podejść do człowieka. To główny powód dla którego nikt nie chciał dać mu szansy 🙁 A przecież nie jest gorszy od innych kotków, potrzebuje po prostu więcej czasu, żeby mógł zaufać! Czy znajdzie się ktoś kto odmieni smutny los Olusia?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kocurek
Wiek; ur 05.2017
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; tak

 

Tel w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Oluś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.