OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Olcia

18 września 2017

Odebrana przez właściciela.

Olcia to wspaniała, kochana koteczka. Z początku, gdy trafiła do schroniska, była bardzo żywiołowa, cały czas miauczała i wystawiała łapki z klatki – ze wszystkich sił zabiegała o kontakt z człowiekiem. Wszystko ją ciekawiło, nosiliśmy ją na rękach i pokazywaliśmy jej pieski za oknem, kotki w innych klatkach, kuchnię, schowek na kocie przysmaki itp. Olcia z zaciekawieniem wszystko oglądała. Niestety z czasem straciła zarówno zainteresowanie jak i chęci do życia 🙁 Koteczka gaśnie w schronisku. Całymi dniami siedzi w swoim pudełeczku, smutna, zrezygnowana. Nie chce przysmaków i nie chce wychodzić ze swojej klatki. Wie, że i tak zaraz musiałaby do niej wrócić. Tak bardzo nam przykro, że taki los spotkał Olcię. Musimy jak najszybciej znaleźć dla niej domek, nim zgaśnie ze smutku, samotnie w swoim pudełeczku. Bardzo prosimy o domek dla tej wspaniałej koteczki.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 02.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Olci” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.