OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Nika

13 maja 2018

Znalazła dom 🙂

Nika miała trafić do schroniska tylko na chwilkę. Całę życie spędziła na działkach, doglądana przez swoją karmicielkę. Któregoś dnia na plecach Niki pojawiły się dziwne rany. Prawdopodobnie kotka została pogryziona przez psa. Nika trafiła do schroniska na krótkie leczenie, jednak okazało się, że nie rany są największym problemem Niki. Kotka ma chore nerki 🙁 Do końca życia będzie musiała jeść specjalistyczną karmę oraz suplementy diety. Będzie też wymagała stałej kontroli, czyli cyklicznych badań i zapewne płukania nerek, przy pomocy podawania kroplówek. Nika jest dosyć skryta kotką, głaskanie przez obce osoby nie sprawia jej przyjemności, nie ma zaufania do obcych ludzi. Trzeba poświecić jej trochę czasu, zanim kotka zaakceptuje nowego opiekuna. Jest jednak kotką spokojną, grzeczną, pozwala sobie podać leki, zastrzyki i kroplówki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kotka taka jak Nika ma praktycznie zerowe szanse na dom, liczymy jednak na to, że może ktoś otworzy przed nią serce i zechce podarować dom. Ta kotka w jeden dzień straciła wszystko. Jedyne co teraz ma to mały boks, z którego nie wyjdzie, ponieważ, z uwagi na jej dietę, nie może być połączona z innymi kotami. Prosimy o domek dla tej biednej kotki 🙁

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2010r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Nika” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.