OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Nesca

27 stycznia 2018

Adoptowana przez sympatyczną panią z Libiąża. Dziękujemy!

Nesca została znaleziona pod automatem do kawy w jednej z oświęcimskich firm. Jak się tam znalazła? Nie wiadomo, ale pewnie była głodna, zziębnięta i szukała schronienia. Była tak przerażona, że przez dwa dni nie chciała wyjść spod automatu odstraszając pracowników firmy syczeniem. Na szczęście udało nam się wydostać malutką kicię spod maszyny. Została przewieziona do schroniska, dostała ciepłe legowisko i dużo jedzonka. Nesca jadła i jadła i jadła…. była strasznie wygłodzona. Jak już napełniła brzuszek zaczęła mruczeć i łasić się 🙂 Nesca to cudowna i słodka kicia, która niestety bardzo boi się obcych ludzi. Jeśli jednak poczuje się bezpieczna otwiera przed nami swoje serduszko, pozwala się głaskać i nosić na rękach.
Czy znajdzie się ktoś, kto otworzy swoje serce przed Nescą?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 11.2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Nesca” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.