OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Nero

8 grudnia 2014

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę 🙂 Dziękujemy 🙂
Wcześniejszy wpis:
Tak wygląda pies o którym zapomniał cały świat… nikt nigdy nie zadzwonił, nikt nie pytał i nikt nigdy nie popatrzył. Jak kiedyś przyjedziecie do schroniska, to spójrzcie na ostatni boks. Zobaczycie kudłatą kulkę z wciśniętym noskiem w kraty – to będzie na pewno Neruś. Zobaczycie przepełnione żalem i tęsknotą piękne brązowe oczka… które każdego dnia śledzą resztkami sił sylwetki ludzi, którzy odchodzą. Neruś nigdy nie stracił nadziei. Każdy spacer to dla niego inny, piękny świat. Jak tylko wejdzie się do jego boksu to od razu skacze, wita się żywiołowo i bardzo prosi o spacer.
Większość swojego życia spędził na łańcuchu… przypuszczamy, że mogł być również bity. Dużo czasu Neruś potrzebował, by całkowicie nam zaufać. Teraz dla niego człowiek to cały świat. On kocha głaski, kocha spacery i kocha zabawe. Ma mnóstwo energi, nie potrafi usiąść nawet na chwilkę (chyba, że na kolanach  ). Więszkość swojego życia spędził w schronisku… przez nikogo niekochany z wyjątkiem naszych wolontariuszy.
Neruś był w boksie z kilkoma psami… więszkość znalazła nowe kochające domy. Nawet pieski starsze i bojaźliwe. On wciąż czeka…

Ludzie nie mają czasu popatrzeć sercem. Chcą mieć przyjaciół, a zapomnieli, że przyjaciół można zyskać tylko, jeśli się ich oswoi. Człowieku – przyjdź, pokochaj i przygarnij! Popatrz sercem i oswój – to takie proste zasady. Poświęć 10 minut na spacer z Nerem. Może właśnie Ty odmienisz jego całe życie… w nas nadzieja na dom dla Nera powoli gaśnie. Zawsze, gdy wychodzimy z jego boksu staramy się nie odwracać, by przypadkiem nie zobaczyć tych zawiedzionych, przepełnionych żalem oczu… „i znów odchodzisz” .

Neruś ma 9 lat i większość swojego życia spędził w schronisku. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany. Raczej nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi pieskami.

DOWIEZIEMY NERUSIA W KAŻDE MIEJSCE W POLSCE, jeśli tylko znajdziemy dla niego kochający dom.

płeć: samiec
wiek: ur.około 2009r.
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia : tak
kastracja: tak
chipowanie: tak
waga: około 11 kg

Kontakt: 692-111-000, 604-454-166, 691-485-685 lub 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Nero” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.